KONST / Litografier / Färglitografi 14677155
nr 1467 7155
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Signerad, numrerad 113/150. Färglitografi, bildmått: 43x35, yttermått inklusive ram: 64x54 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:32:37
100 kr
150 kr
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd