KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5555173
nr 555 5173
Blandteknik
signerad F Melnikov 1992, Rysk solnedgång, 24x35
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 1 december 2008
kl 17:21:10
200 kr
500 kr
350 kr
450 kr