KONST / Litografier / Färglitografi 14409057
nr 1440 9057
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 10/25, daterad 1987. Färglitografi, bildmått: 14x10, yttermått inklusive ram: 34x28 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:10:01
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe