KONST / Litografier / Färglitografi 12544536
nr 1254 4536
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Interiör dansrestaurang, signerad, bladets mått: 47x40 cm
Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 maj 2019
kl 18:38:10
9/5 12:49:59