KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14556300
nr 1455 6300
Oljemålningar
2 st, Signerade, 1950-tal. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 24x55-35x70 cm
Kondition: en oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 mars 2022
kl 20:13:06
100 kr
200 kr