KONST / Litografier / Litografi 13036320
nr 1303 6320
Jukka Vänttinen
(f. 1954)
Litografi, Jukka Vänttinen (f. 1954), "Motspår", 2010. Signerad, numrerad 159/180. Motivet: 39x15cm
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 27 januari 2020
kl 18:18:19
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr