KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13899507
nr 1389 9507
Edlef ter Haar Romeny
(1926-2017), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 18/25, daterad -74. Motivet: 24x25, yttermått inklusive ram: 47x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 april 2021
kl 18:04:35
5/4 17:40:29
Edlef ter Haar Romeny
Läs mer om Edlef ter Haar Romeny