KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5508331
nr 550 8331
Blandteknik
Signerad Kupcsynski, abstrakt figur, 40x35
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 november 2008
kl 16:52:26
200 kr
300 kr
350 kr
300 kr
400 kr