KONST / Litografier / Grafiska blad 14088582
nr 1408 8582
Grafiska blad
3 st, Oidentifierad konstnär. Signerade, oramade lösa blad, bladets mått: 46x34 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:02:19