KONST / Litografier / Färglitografi 16306384
nr 1630 6384
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Signerad, numrerad 35/250, daterad -93. Färglitografi, bildmått: 21x21 cm, yttermått inklusive ram: 41x39 cm
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 1 juli 2024
kl 18:58:06
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni