KONST / Litografier / Färglitografi 12261003
nr 1226 1003
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Paket. Färglitografi. Bladets mått: 63x85 cm. Signerad, numrerad 206/375. Skänkt till auktionen av stadsbrud Alexandra Charles von Hofsten
Utrop:
5.000 kr
Såld:
5.000 kr
torsdag 18 oktober 2018
kl 18:00:00
1.500 kr
1.600 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
ledande budet*
18 okt
Stadsbrudskåren
Välgörenhetsauktion i samarbete med Stadsbrudskåren
Läs mer om Stadsbrudskåren
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann