KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12543161
nr 1254 3161
Martin Säflund
(1894-1976), Sverige
Blandteknik, Uppsalaslätten, signerad, 26x34
Martin Säflund, född i Uppsala 1894, död 1976, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 maj 2019
kl 19:48:21
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
Martin Säflund
Läs mer om Martin Säflund