KONST / Litografier / Serigrafi 12297231
nr 1229 7231
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Signerad, numrerad 209/350. Motivet: 46x61 cm
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:14:10
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan