MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 13185312
nr 1318 5312
Stol
1800-tal, Göteborgsmodell
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 april 2020
kl 18:45:46
100 kr
150 kr
250 kr