ART / Lithographs / Litographs in colors 14342104
nr 1434 2104
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
2 pcs, Peter Dahl (1934-2019), Sweden. Ej signerade. Litograph in colors. Sheet: 30x23cm, oramade lösa blad,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st, Ej signerade. Färglitografi. Bladets mått: 30x23cm, oramade lösa blad, stämplade Galerie Aix
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
SEK 400
Monday November 29 2021
at 18:50:54
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
350 kr (Robot)