KONST / Litografier / Färglitografi 9133059
nr 913 3059
Färglitografi
2 st, Signerade, bladets mått: 36x29
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 september 2014
kl 19:17:39
200 kr
250 kr
400 kr
400 kr
450 kr
600 kr