KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 14554133
nr 1455 4133
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Blyerts, "Skiss", Signerad. Bildmått: 20x12 cm, yttermått inklusive ram: 57x48
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 mars 2022
kl 19:42:37
17/3 15:38:34