KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 16426115
nr 1642 6115
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Gouache, Landskap. Signerad, bladets mått: 13x17 cm, yttermått inklusive ram: 26x32 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 september 2024
kl 20:03:34
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström
Gouache