MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 7222611
nr 722 2611
Sekretär
30-tal, Gustaviansk stil, längd: 85, djup: 52, höjd: 99
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 31 oktober 2011
kl 18:54:24
200 kr
150 kr
Den Gustavianska stilen