KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9201123
nr 920 1123
1800-tal, N Holm, 'Sinklars graf Gudbrandsdalen', signerad, duk, 25x32
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 19:49:43
27/10 19:39:47