KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614600
nr 1361 4600
A. Dahl, skogsmotiv. Signerad, 1920. Olja på duk, 63x89cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 november 2020
kl 19:07:51
22/11 17:26:18
300 kr
22/11 21:44:19
Peter Dahl (f. 1934)
Oscar Dahl (1902-1966)