KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15207250
nr 1520 7250
Anneli Nilsson Schelin
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 75x60 cm, yttermått inklusive ram: 84x68 cm
Anneli Nilsson Schelin, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 6 februari 2023
kl 18:12:44
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
Anneli Nilsson Schelin
Läs mer om Anneli Nilsson Schelin