MÖBLER / Skåp & hyllor / Garderobsskåp 6536651
nr 653 6651
Garderobsskåp
mahogny, längd: 127, djup: 57, höjd: 202
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 augusti 2010
kl 17:01:26
700 kr
150 kr
500 kr
800 kr
950 kr