KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 11356028
nr 1135 6028
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Tusch, Hans Arnold (1925-2010), Bokillustration "Report on the Bamhouse Effect", Löst blad (kartong), bladets mått: 37x25
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 oktober 2017
kl 20:46:30
9/10 18:27:47
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold