![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14534254
*
nr 1453 4254
Spegel
1960-tal, 118x82 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 mars 2022
kl 20:22:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/3 11:13:40
1
100 kr
7/3 09:41:50
2
150 kr
7/3 13:39:03
1
200 kr
7/3 19:24:15
3
250 kr
7/3 20:07:52
4
500 kr
7/3 20:10:41
4
Vinnande bud
7/3 20:17:36
5
400 kr
7/3 20:17:36
4
450 kr (Budbetjänt)
7/3 20:17:57
5
500 kr
7/3 20:17:57
4
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:49
-
6367 Spegel
Nyrokoko. Höjd: 2000 cm, bredd: 74 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:48
-
6251 Spegel
rektangulär, förgylld, 83x70 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:59
-
6361 Toilettebord
Rokokostil, Italien, 2 lådor i sargen, uppfällbar ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:35
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1453 4254
Spegel
1960-tal, 118x82 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 mars 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/3 11:13:40 | 1 | 100 kr |
7/3 09:41:50 | 2 | 150 kr |
7/3 13:39:03 | 1 | 200 kr |
7/3 19:24:15 | 3 | 250 kr |
7/3 20:07:52 | 4 | 500 kr |
7/3 20:10:41 | 4 | Vinnande bud |
7/3 20:17:36 | 5 | 400 kr |
7/3 20:17:36 | 4 | 450 kr (Budbetjänt) |
7/3 20:17:57 | 5 | 500 kr |
7/3 20:17:57 | 4 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:49 -
6367 Spegel
Nyrokoko. Höjd: 2000 cm, bredd: 74 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:48 -
6251 Spegel
rektangulär, förgylld, 83x70 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:59
-
6361 Toilettebord
Rokokostil, Italien, 2 lådor i sargen, uppfällbar ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:35