KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13714218
nr 1371 4218
Eder. Signerad, daterad -46, Kustklippa. Olja på pannå, 38x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 januari 2021
kl 18:47:34
100 kr
200 kr
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Senempiren