KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13294224
nr 1329 4224
Anton Johansson, Landskap med vattendrag. Signerad. Olja på pannå, 43x49 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 maj 2020
kl 20:02:20
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr