ART / Oil paintings / Oil painting 13978384
nr 1397 8384
OIL PAINTING
unidentified artist, 19th century. Seglande sällskap. No signature. Olja på plåtpannå, ca 22x32 cm, outer dimensions including frame: 44x55 cm, skadad ram.
Oidentifierad konstnär, 1800-tal. Seglande sällskap. Ej signerad. Olja på plåtpannå, ca 22x32 cm, yttermått inklusive ram: 44x55 cm
Condition: skadad ram
2000
SEK 1600
Monday May 17 2021
at 18:55:44
1.500 kr