KONST / Litografier / Färglitografi 13925547
nr 1392 5547
Mats Hådell
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Waxholmsbåt. Signerad, numrerad 40/50. Bladets mått: 42x59cm, oramat löst blad
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:11:10
26/4 16:34:12