KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16165255
nr 1616 5255
K. Bagniewska. Signerad, daterad -1989, promenad på sommarväg. Olja på duk, 65x80 cm, yttermått inklusive ram: 78x92 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:36:09
29/4 20:31:09