MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 14954304
nr 1495 4304
Kökspall
1950-tal. Höjd: 60 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 20:16:37
350 kr