KONST / Litografier / Färglitografi 9884200
nr 988 4200
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Peter Freudenthal (f. 1938), 148/150, signerad, 1970, motivet: 30x35
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 19:31:23
200 kr
250 kr
300 kr
450 kr
19 okt
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal