KONST / Litografier / Blandteknik 12837069
nr 1283 7069
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Blandteknik, "Monument á la métode". Signerad, daterad 1971, numrerad 75/100. Bladets mått: ca 54x74 cm
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:34:34
500 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
21 okt
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel