MÖBLER / Skåp & hyllor / Hörnskåp 15343209
nr 1534 3209
Hörnskåp
1800-tal, Senare bemålning. Höjd: 140 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 april 2023
kl 18:41:52
13/4 17:34:30
17/4 16:35:12