KONST / Litografier / Litografi 5475601
nr 547 5601
Minako Masui
(f. 1940), Sverige
Litografi, signerad, Minako Masui 83, 11/40, nattankar om jorden,
Minako Masui, japansk-svensk grafiker och skulptör född 1940 i Yokohama.
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 oktober 2008
kl 16:48:28
250 kr
150 kr
400 kr
Minako Masui
Läs mer om Minako Masui