KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12044555
nr 1204 4555
Hjalmar Strååt
(1885-1971), Sverige
Oljemålning, Själsö, "Skälsö fiskeläge Gotland". Signerad. Olja på pannå, 26x36 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 september 2018
kl 19:04:00
15/9 11:48:28
17/9 19:03:44
Hjalmar Strååt
Läs mer om Hjalmar Strååt