KONST / Litografier / Färglitografi 9884151
nr 988 4151
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Färglitografi, Max Walter Svanberg (1912-1994), onumrerad, motivet: 26x23
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 20:06:16
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
450 kr
19 okt
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg