ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 15987003
nr 1598 7003
MIXED MEDIA
Hanna Svensson. "Smultron". Signed, dated 2020. Mixed media, olja på duk med applikationer, 61x50cm, outer dimensions including frame: 64x53 cm,
Hanna Svensson. "Smultron". Signerad, daterad 2020. Blandteknik, olja på duk med applikationer, 61x50cm, yttermått inklusive ram: 64x53 cm
SEK 100
Monday February 19 2024
at 18:06:01
15/2 21:05:20