KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13592296
nr 1359 2296
Ivan Bergdahl
(f. 1929), Sverige
Oljemålning, Signerad, "landskap vairö". Olja på duk, 37x52cm
Ivan Bergdahl, svensk målare född 1929.
Utrop:
500 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:48:51