KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12431412
nr 1243 1412
Oidentifierad Konstnär, Fartygsporträtt, signerad. Olja på duk, 62x99
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:40:03
300 kr
350 kr
450 kr