![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 13316494
*
nr 1331 6494
Louise Ljubi Lidströmer
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Ljubi Lidströmer (f. 1948), Sverige. Signerad, numrerad 14/87, "Möte". Motivet: 45x64cm
Louise Ljubi Lidströmer, signatur Ljubi, svensk gallerist, målare, mönsterskapare och scenograf född 1948 i Wien.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 juni 2020
kl 19:01:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/5 21:26:05
1
150 kr
1/6 18:56:22
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Louise Ljubi Lidströmer
Louise Ljubi Lidströmer, signatur Ljubi, svensk gallerist, målare, mönsterskapare och scenograf född 1948 i Wien.
Läs mer om Louise Ljubi Lidströmer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad ljubi lidströmer svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:31
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:47
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:12
*
Louise Ljubi Lidströmer
Louise Ljubi Lidströmer, signatur Ljubi, svensk gallerist, målare, mönsterskapare och scenograf född 1948 i Wien.
Läs mer om Louise Ljubi Lidströmer
nr 1331 6494
Louise Ljubi Lidströmer
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Ljubi Lidströmer (f. 1948), Sverige. Signerad, numrerad 14/87, "Möte". Motivet: 45x64cm
Louise Ljubi Lidströmer, signatur Ljubi, svensk gallerist, målare, mönsterskapare och scenograf född 1948 i Wien.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 juni 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/5 21:26:05 | 1 | 150 kr |
1/6 18:56:22 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Louise Ljubi Lidströmer
Louise Ljubi Lidströmer, signatur Ljubi, svensk gallerist, mÃ¥lare, mönsterskapare och scenograf född 1948 i Wien.Läs mer om Louise Ljubi Lidströmer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad ljubi lidströmer svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:31 -
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:47 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:12