KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13183325
nr 1318 3325
Pastell
G Grip. Signerad, daterad -95, Månskenslandskap, 28x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 april 2020
kl 18:55:31
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr