KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16569100
nr 1656 9100
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 17/90, daterad - 74, bladets mått: 20x14 cm, yttermått inklusive ram: 33x26 cm
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 23:30:11)
Uppdatera
Visning
fredag 8/11, lördag 9/11, söndag 10/11 och måndag 11/11
Auktionen
avslutas:
måndag 11 november kl 19:31:36
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Alf Olsson
Läs mer om Alf Olsson