KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13185376
nr 1318 5376
Pastell
Carl Brandt, Landskap med björk, Signerad, 53x18 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 april 2020
kl 20:39:02
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr