KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16253270
nr 1625 3270
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, blandteknik, figurer, 60x86 cm, yttermått inklusive ram: 65x91 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 juni 2024
kl 19:41:19
500 kr
600 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)