KONST / Litografier / Litografi 4095590
nr 409 5590
Litografi
John Lennon, numrerad, 72x60
Utrop:
300 kr
Såld:
950 kr
måndag 22 maj 2006
300 kr
400 kr
400 kr
450 kr
800 kr
600 kr
750 kr
ledande budet*