MÖBLER / Skåp & hyllor / Matsalsskåp 15207470
nr 1520 7470
Matsalsskåp
Gustaviansk stil. Bredd: 125 cm, djup: 55 cm, höjd: 173 cm
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 februari 2023
kl 20:51:17
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
Den Gustavianska stilen