KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12599058
nr 1259 9058
Martin Säflund
(1894-1976), Sverige
Blandteknik, Vintermotiv, signerad, 31x46
Martin Säflund, född i Uppsala 1894, död 1976, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 juni 2019
kl 19:47:30
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
Martin Säflund
Läs mer om Martin Säflund