KONST / Litografier / Färglitografi 11543043
nr 1154 3043
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 435/460, signerad, motivet: 54x64
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 8 januari 2018
kl 18:21:27
600 kr
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson