KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 7223668
nr 722 3668
Teckning
Signerad Van Acker, 10x19
Utrop:
1.000 kr
Såld:
750 kr
måndag 31 oktober 2011
kl 18:25:04
350 kr
300 kr
500 kr
650 kr
700 kr